SLUŽBY
Přizpůsobení a nahrání Autoklíčů Mercedes-Benz

Sproblematikou imobilizéru na vozech Mercedes-Benz a jejich elektronikou máme mnohaleté zkušenosti. Ne vždy lze s určitostí říci, že závada je v autoklíči i když se to na první pohled může zdát. Závada může být i v zámku volantu ESL, spínací skříňce EZS nebo chybné a smazané synchronizaci vozu. Pro majitele vozu je nemožné zjistit, co je špatně, jestli je to autoklíčem nebo je chyba v EZS, ESL. Závada se projevuje téměř stejně, dálka může být funkční, ale klíčem ve spínací skřínce nelze otočit. Tyto závady jsme schopni odstranit.

Nabízíme

  • Veškeré úpravy řídících jednotek na vozech Mercedes-Benz (přehrání, kódování, reset do továrního nastavení)
  • Opravu originálních infra autoklíčů Mercedes-Benz na všechny modely
  • Nahraní a přiřazení nového autoklíče Mercedes-Benz na modely vyrobené do roku 2016
  • Deaktivaci chybových kódů v ECU – váhu vzduchu, lambda sondy, EGR apod.
  • Opravu klíčů Smart a nahrání nového autoklíče
  • Výměny starých černých autoklíčů za nové chromové

Časté opravy

Tuto závadu buď opravíme anebo úplně deaktivujeme zámek volantu ESL. Pokud váš Mercedes od roku 1998 do 2016 vás nenechá otočit autoklíčem a po zastrčení autoklíče do spínací skříňky EZS neslyšíte vám známí odjišťovací zvuk, je závada v zámku volantové tyče. Tuto závadu opravujeme do 2 hod. Většinu zámků máme skladem a v případě potřeby přijedeme k vám a vše vyřešíme u vás.

U těchto vozů většinou systémy ESL a EZS vyřadíme, ale lze je i opravit, k tomu používáme starší řídící jednotky a autoklíče, protože ceny nových dílu se v některých případech rovnají polovině hodnoty vozu.

Nahráváme řídící jednotky (ETC) sedmistupňové samočinné převodovky 7G-TRONIC. Nahrajeme a přizpůsobíme i použité převodovky z vrakoviště.

Použitý modul servomotoru z jiného vozu jsme schopni přizpůsobit do továrních hodnot a nakódovat k vašemu vozu.

Ceník oprav

Oprava původního autoklíče Mercedes-Benz od 500 Kč
Starší mechanické autoklíče Mercedes-Benz od 1 000 Kč
Nové infraklíče Mercedes-Benz od 3 500 Kč