SLUŽBY
Opravy řídících jednotek imobilizérů

Jednotky BSI
Žije si vaše auto svým vlastním životem? Po uzamčení začne svítit, troubit nebo blikat? Patrně bude problém v jednotce BSI. Tyto jednotky vyměňujeme i opravujeme.

Mercedes – Benz
Opravujeme veškeré závady na imobilizéru těchto vozů. Nejčastěji se stává, že vůz sice odemknete, ale nelze otočit klíčem ve spínací skříňce. Tato závada se projevuje ve všech modelech s el. spínací skříňkou EZS.

Fiat, Citroën, Peugeot
Opravujeme veškeré chyby na tomto modelu. Nejčastější závadou na tomto modelu bývá zámek volantu ESL. Závada se projevuje blikající kontrolkou klíče na palubní desce a nelze zapnout zapalovaní.

VW Passat 3C
Píše vám vozidlo na přístrojové desce “imobilizér aktivní“? Problém bude v zámku řízení. V některých případech lze i nastartovat, ale zámek volantové tyče zůstává zajištěn nebo vydává cvakavé zvuky. V případě, že byl zámek řízení ESL vyměněn a závada se opakuje, je vadná jednotka “KF”. Tuto jednotku opravujeme, ale zpravidla měníme za jinou – levnější řešení.

Škoda
Oprava imobilizéru na vozech Fabia a Octavia. Chyba se objevuje sporadickým blikáním klíče ”kontrolky imobilizéru”.
Opravy systémů imobilizéru na Škoda Felicii 1.9 d, 1.3 mpi a 1.3 mono střik. Veškeré opravy těchto systémů již od 200 Kč do 900 Kč.

VW Crafter
Opravujeme veškeré chyby u tohoto vozidla. Nejčastější závadou na tomto modelu bývá zámek volantu ESL. Závada se projevuje blikající kontrolkou klíče na palubní desce a nelze zapnout zapalovaní.

Renault, Dacia
Opravujeme jednotky Sirius 32, Sirius 34, Bosch 1.9DTI, Bosch 1.9DCI, Safir 2, Fenix, 1.5 dci, EMS 3132, EMS 3134.
Zresetujeme jednotku do nové tzv. ”Virgin” za účelem nového přiřazení imobilizéru, rovněž můžeme imobilizér úplně deaktivovat.

Ceník oprav

Opravy řídících jednotek imobilizérů od 500 Kč s DPH