SLUŽBY
Diagnostika vozu

Když s vaším vozidlem něco není v pořádku, máte dvě možnosti. Buď se s problémem dokážete vypořádat sami, nebo budete odkázáni na specialistu, který pomocí diagnostických nástrojů odhalí závadu na elektronických systémech vašeho vozidla.

V současné době má většina automobilů komplexní elektronické řídicí systémy, u koncernových vozů VW, Audi, Seat, Škoda jich ve standardní výbavě bývá z pravidla až 30.

Kontrolu těchto složitých systémů, doporučujeme přenechat kvalifikovaným specialistům. V jistých případech by mohla být manipulace s řídícími jednotkami vozu nebezpečná a v případě airbagů dokonce smrtelná.

K čemu diagnostika vozu slouží?

Diagnostika vozu slouží k především k identifikaci informací o vašem autě. S diagnostickými nástroji je možné přečíst informace o případných závadách, provádět různá nastavení nebo číst některé další hodnoty a údaje z jednotlivých snímačů a to i za provozu vozidla.

Diagnostický systém vozu se obvykle nachází v blízkosti přístrojové desky nebo kolem středové konzole a je přístupný prostřednictvím portu, v Evropě známého jako EOBD. Obsahuje funkce mazání závad, načtení závad, čtení měřených hodnot, testování různých komponent a získávání údajů v reálném čase.

Ceník oprav

Načtení paměti 300 Kč
Mazání paměti závad 100 Kč
Vytvoření nového readiness kódu od 800 Kč
Kódování ECU od 500 Kč
Přehrání softwaru ECU od 800 Kč

Často se nás ptáte

Mám VW Passat z roku 2007 a nesvítí mi dálková xenonová světla. Jste schopni tento problém vyřešit?

Ano, tento výrobní problém jsme schopni odstranit, zavolejte nám nebo si domluvte schůzku online.