SLUŽBY
Autorádia a navigace

Vdnešní době moderních automobilů zcela vymizela obyčejná autorádia. V současnosti jsou už audio navigační systémy vyvíjeny pro kompletní ovládání vozu tak, aby co nejvíce usnadnili nastavení a komunikaci s vozem. Tyto nové systémy umožňují připojení přes Wi-Fi, Bluetooth, apod.

Do těchto systému jsou zabudovány i různé prvky aktivní bezpečnosti. Do nich můžeme zařadit řízení odstupu vozu, udržování vozu v jízdním pruhu, sledování dopravního značení, noční vidění a mnoho dalších prvků.

Opravy navigací RNS510 – Columbus

Nabízíme kompletní servis navigací RNS510.
 • Aktualizace map
  Při aktualizaci map u tohoto typu navigace může dojít k chybě, kdy navigace v sobě nemá žádné mapové podklady. Opravu této chyby řešíme do druhého pracovního dne.
 • Aktualizace softwaru
  Aktualizovali jste software ve vaší navigaci a aktualizace nebyla úspěšná? Přístroj vypisuje chybu? Opravu této chyby řešíme do druhého pracovního dne.
 • Navigace neví, kde je
  Vaše navigace Columbus není schopná na mapě lokalizovat vaše auto? Opravu této chyby řešíme do 2 pracovních dní. Je nutné navigaci z vozu vyjmout. Většinou se jedna o poškozenou základní desku způsobenou zkratem v GPS anténě.
 • Uvítací obrazovka
  Zapnete navigaci a při načítání systému se zobrazí pouze logo a poté se navigace automaticky vypne? Opravu této chyby řešíme do 3 pracovních dní.
Navigace RNS315, Amundsen+, Seat Media System – aktualizace map a softwaru

Aktualizace map probíhá zpravidla na počkaní. V některých případech však může trvat až 3 hodiny, záleží na stáří poslední aktualizace. Navigaci je možné z vozu vymontovat a aktualizaci provést u nás do druhého pracovního dne.

Přehrání softwaru v audio systémech
 • Přehrání systému z americké verze na evropskou
 • Při přestavbách navigačních systémů
 • Při aktualizaci Bluetooth na novější verzi
 • Při aktualizaci “map”

Ceník oprav

Načtení paměti 300 Kč
Mazání paměti závad 100 Kč
Vytvoření nového readiness kódu od 800 Kč
Kódování ECU od 500 Kč
Přehrání softwaru ECU od 800 Kč

Často se nás ptáte

Ano, ale záleží na stavu komponentů vašeho vozidla. Readiness kód jsme schopni znovu vygenerovat na všech vozech splňující normu EOBD.

Mám VW Passat z roku 2007 a nesvítí mi dálková xenonová světla. Jste schopni tento problém vyřešit?

Ano, tento výrobní problém jsme schopni odstranit, zavolejte nám nebo si domluvte schůzku online.