SLUŽBY
Programování vozu

Vývoj řídících jednotek směřuje neustále dopředu. Mohou za to, v jisté míře, zvyšující se požadavky na výkon, spotřebu paliva a plnění emisních norem. Společně s tím se tedy mění i možnosti programování těchto jednotek.

Nabízíme programování řídících jednotek u vozů koncernu VW. Jsme schopni nahrát software do jakékoliv řídící jednotky tohoto výrobce. Programování ve většině případů probíhá přes OBD zásuvku. Některé řídící jednotky je však třeba nejprve rozebrat, aby mohly být, v závislosti na použité paměti naprogramovány (EEPROM, Flash a Mikroprocesory).

UV operační paměť

Programování těchto řídících jednotek probíhá mimo vůz, je tedy nutná její demontáž. Programování se provádí speciálním programátorem, do kterého se umístí demontovaný chip, z nějž jsou data nejprve UV zářením vymazána a následně nová nahrána. Poté se chip letuje zpět skrz tištěný spoj.

Flashování

U tohoto typu programování není potřeba řídící jednotku vyjímat z vozu. Hlavní výhoda programování (flashování) těchto řídících jednotek je v jeho rychlosti a navíc lze jednotku neomezeně přepisovat. Flashování probíhá přes OBD zásuvku.

Nabízíme
  • Chiptuning
  • Vrácení původního softwaru
  • Aktualizace softwaru

Ceník oprav

Programování od 1 000 Kč