OPRAVY
Opravy závad imobilizérů

Pro vozidla koncernu Volkswagen nabízíme kompletní opravy infotainmentu.

Spárování rádií a navigačních systémů

Namontovali jste si originální navigaci do vozu? Vybíjí se vám ale autobaterie, nefunguje zvuk a maxi-dot neukazuje, kde se nacházíte? Navigaci je potřeba s vozem spárovat. Přijeďte k nám, navigaci s vozem spárujeme.

Nastavujeme tyto systémy:
RNS 510, Columbus, Amundsen+, Amundsen, Trinax, Bolero, Swing, Nexus, MFD2, MMI všechny verze, RNS 310, RNS 315, Seat Dynamic Navigation DX, Seat Media System 2.1, Seat Media System 3.2

Oprava nefunkčního zvuku infotainmentu

Na vozidlech s platformou MQB od modelového roku 2014, je častým problémem nefunkční zvuk. Stává se, že se z reprobeden ozývá praskavý zvuk nebo dokonce žádný. Na vině je závada v jednotce infotainmentu, který je většinou umístěn v kastlíku spolujezdce.

Oprava infotainmentu trvá do 5 pracovních dní. Navigační jednotku nám lze poslat i poštou.

Opravujeme tyto systémy:
Columbus, Amundsen, Discover media, Discover pro

Opravy navigací RNS510 – Columbus

Aktualizace map
Při aktualizaci map u tohoto typu navigace může dojít k chybě, kdy navigace v sobě nemá žádné mapové podklady. Opravu této chyby řešíme do druhého pracovního dne.

Aktualizace softwaru
Aktualizovali jste software ve vaší navigaci a aktualizace nebyla úspěšná? Přístroj vypisuje chybu? Opravu této chyby řešíme do druhého pracovního dne.

Navigace neví, kde je
Vaše navigace Columbus není schopná na mapě lokalizovat vaše auto? Opravu této chyby řešíme do 2 pracovních dní. Je nutné navigaci z vozu vyjmout. Většinou se jedna o poškozenou základní desku způsobenou zkratem v GPS anténě.

Uvítací obrazovka
Zapnete navigaci a při načítání systému se zobrazí pouze logo a poté se navigace automaticky vypne? Opravu této chyby řešíme do 3 pracovních dní.

Navigace RNS315, Amundsen+, Seat Media System
– aktualizace map a softwaru

Aktualizace map probíhá zpravidla na počkaní. V některých případech však může trvat až 3 hodiny, záleží na stáří poslední aktualizace. Navigaci je možné z vozu vymontovat a aktualizaci provést u nás do druhého pracovního dne.

Přehrání softwaru v audio systémech

  • Přehrání systému z americké verze na evropskou
  • Při přestavbách navigačních systémů
  • Při aktualizaci Bluetooth na novější verzi
  • Při aktualizaci “map”

Opravy koncern VW

Převodovky

Programování

Autoklíče

Elektroinstalace

Ceník oprav

Opravy imobilizéru od 500 Kč